Vision Deck – Sihirbazlık Destesi

Vision Deck – Vision Sihirbazlık Destesi ile çeşitli unutulmaz kart mucizelerini gerçekleştirin. Bu yenilikçi numara ile yapılan her rutin sadece izleyicilerinizi eğlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda birçok sihirbaz arkadaşınızı da kandıracaktır.

Stokta yok

Ücretsiz kargo için 600.00  daha
SKU: 55123 Kategori: Etiket:

Açıklama

Vision Deck Sihirbazlık Destesi

Vision Deck – Vision Sihirbazlık Destesi ile çeşitli unutulmaz kart mucizelerini gerçekleştirin. Bu yenilikçi numara ile yapılan her rutin sadece izleyicilerinizi eğlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda birçok sihirbaz arkadaşınızı da kandıracaktır.

İşte Vision Deck ile yapılabilecek harika efektlerden sadece birine bir örnek.

Deste, kartlarının farklı ve karışık olduğunu göstermek için yüzleri yukarı bakacak şekilde karıştırılır ve açılır. Ardından izleyiciye desteye bakarakyalnızca bir kart düşünmesi söylenir.

İzleyici yüksek sesle bir şey söylemeden veya herhangi bir şey yazmadan, elinizin altına tek bir kart koyar ve izleyicilerinizin gözünde kapatırsınız. Ardından, izleyicinizden kartını ilk kez yüksek sesle söylemesini istedikten sonra, mükemmel bir eşleşme olduğunu göstermek için elinizi kaldırırsınız.

Ancak hepsi bu kadar değil! Ardından, destedeki farklı renkli arka tarafa sahip tek kart olduğunu göstermek için kartı ters çevirin.

İşte en iyi kısım, yapmanız gereken tek şey kartı desteye geri koymak ve bir sonraki gruba geçmeye hazırsınız. Vision Deck yakın plan sihirbazlık için mükemmeldir!

-Öğretilen 7 inanılmaz rutin
-Kullanımı süper kolay ve gerçekleştirmesi eğlenceli!
-Tahmin kartınız, size hangi kartı seçtiklerini söylemeden ÖNCE ayrılır.
-İşaretli kartlar yok.
-Çift yüz kartlar yok.
-Pürüzlü kartlar yok.
-Yapışkan maddeler yok.

Her Vision Deck, yüksek kaliteli bir Bicyle kartlar kullanılarak üretilmiştir ve kutudan çıkar çıkmaz performans göstermeye hazırdır.

Hala ikna olmadınız mı? Vision Deck ile gerçekleştirilebilecek imkansız efektlerin diğer bazı örnekleri şunlardır:

ACAAN

İzleyiciniz 1 ile 52 arasında herhangi bir sayıyı özgürce isimlendirir. Daha sonra desteyi yayarsınız ve onlardan veya başka bir izleyiciden bir kart düşünmesini istersiniz. İmkansız bir şekilde, zihinsel olarak seçilen kart, orijinal olarak adlandırılan tam numarada bulunacaktır.

Double Vision

İki seyirciden bir kart düşünmesi istenir. Bu kartlardan biri yaptığınız bir tahminle eşleşecek ve aynı zamanda destede ikinci oyun kartını nerede bulabileceğinizi gösteren özel bir konuma sahip olacak.

The Mystery Card

Bir desteye arkası farklı bir “Gizemli Kart” yerleştirilir ve bu kart daha sonra yüzü yukarı bakacak şekilde açılır. Seyirci daha sonra herhangi bir oyun kağıdını düşünür. Bu kart, elbette, destedeki tek arkası farklı Gizemli Kart olur.


ORJİNAL ÜRÜN LİSANSI

Tüm ürünlerimiz Amerikadan ithaal ilgili markalara ait orjinal ürünlerdir. Ürünlerimizi aracı bir şirketten değil üreticisinden direkt kendi anlaşmalarımızla temin ediyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satın almış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorun, görüş ve önerileriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

ne zaman kargolanır

Ne zaman kargolanır ?

Siparişleriniz resmi tatiller dışında en geç 1 ila 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.


 

Ek bilgi

Marka

Magic Smile Productions

Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Vision Deck – Sihirbazlık Destesi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuz Yorumunuz
İsim İsim

İnstagram etiketlerinden fotoğraflar