SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişinizin durumunu “Hesabım” menüsünden “Siparişler” sayfasından öğrenebilirsiniz.

Maalesef koruyucu paketleme yapmamıza engel teşkil ettiği için ve hediye paketi yapısı gereği çok çabuk kırıştığından, kötü görsellerin önüne geçmek adına hediye paketi yapamamaktayız.

Yurtdışı siparişi oluşturmadan önce lütfen bizim ile iletişim bölümümüzden iletişime geçiniz.

Siparişleriniz resmi tatiller dışında en geç 1 ila 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Yaşadığınız bölgeye bağlı olarak değişiklik göstersede, genel tecrübe ve gözlemlerimize göre, kargoya tesliminden itibaren yaklaşık 1-2 iş günü sonra siparişiniz tarafınıza ulaşır.

Siparişinizin iptali için “İletişim” sayfasının “Bize Yazın” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Maalesef, diğer müşterilerimize haksızlık olmaması adına ve bayilik sözleşme kurallarımız gereği, merak ettiğiniz sırrı en azından bizim tarafımızdan öğrenebilmeniz mümkün değildir.

Sitemizde bulunan kartlar dünyanın en kaliteli deste üreticileri tarafından üretilen ve bu konudaki tüm otoritelerden tam not almış en üstün kalitedeki kartlardır. Farklı hammaddelerden üretilirler. Bu sorudan kastınız eğer Türkiye’de üretilen standart kahve kartları gibi kağıt olup olmadığı ise elbette değiller. Hammadde ve kaplamaları nedeniyle birbiriyle karşılaştırılamayacak seviyede kaliteliler.

Maalesef 50iki.com’un elinde olmayan bir durum. Bu durumun ana sebepleri, dolar kuru ve son zamanda bir hayli arttırılan vergiler. Şuan iskambil desteleri için ÖTV, GÜMRÜK ve EK GÜMRÜK VERGİSİ, KDV, KKDF , DAMGA VERGİSİ ve satışından sonra ödenen KDV, GELİR VERGİSİ gibi vergiler neticesinde, halk arasındaki kullanmış olduğumuz tabir ile anlatmak gerekirse 1 adet kendinize aldığınızda, 2 adette devletimize almış oluyorsunuz. Nasıl ki ülkemizde elektronik, araba vb. ürünler nasıl pahalıysa, aynı durum yine benzer vergilerden dolayı iskambil kağıtlarında da geçerli.