Mirage Deck Sihirbazlık Destesi

Mirage Deck Sihirbazlık Destesi

İnanılmaz derecede kolay kullanımlı Mirage Deck Sihirbazlık Destesi yıllardır ortalıkta, ancak yine de tüm sihir topluluğunda en çok satılan destelerden biri olmaya devam ediyor.

Stokta yok

Ücretsiz kargo için 600.00  daha
SKU: 183 Kategori: Etiket:

Açıklama

Mirage Deck Sihirbazlık Destesi

İnanılmaz derecede kolay kullanımlı Mirage Deck Sihirbazlık Destesi yıllardır ortalıkta, ancak yine de tüm sihir topluluğunda en çok satılan destelerden biri olmaya devam ediyor.

Svengali Deck Sihirbazlık Destesi hala birçok sihirbaz tarafından kullanılırken. Seyirci tarafından sınırlı incelenebilirliği nedeniyle bazı sihirbazlar ondan uzak durmayı tercih ederler.

Bir Svengali Deck ile aynı işlevselliğe sahip olduğunuzu hayal edin, ancak en önemli avantaj olarak artık desteyi yüzü yukarı bakacak şekilde yere serebilirsiniz. Mirage Deck Sihirbazlık Destesini, Svengali Deck den ayıran özelliği tam olarak budur !

Hemen bir seyircinin kartını belirleyin, kendilerinin kesmelerini sağlayın veya hatta tüm desteyi seçilen karta çevirmelerini sağlayın – TÜMÜ KESİNLİKLE KESİNLİKLE EL İHTİYACI YOK!

Her destede yer alan yüksek kaliteli resimli talimatlarla, yalnızca bunları ve diğer efektleri nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda onları gerçekten şaşırtıcı mucizelere dönüştürmek için gereken tüm özel nüansları da öğreneceksiniz.

Bicycle kalitesindedir. Bu ucuz bir oyun destesi gibi görünmüyor ve hissetmiyor.

Mirage Deck Sihirbazlık Destesi tüm beceri seviyelerindeki sihirbazlara akıllara durgunluk veren bir sihir potansiyeline erişim sunan profesyonel kalitede bir yardımcı programdır.

-İzleyicinin hangi kartı seçtiğini hemen bil,
-İzleyiciyi en adil koşullar altında kendi seçimine kesmeye veya seçmeye zorla
-Tüm desteyi anında seçilen karta dönüştür !

USPCC tarafından üretilen  Mirage Deck Sihirbazlık Destesi ile profesyonel bir sihirbaz kadar etkili kart numaraları yapablirsiniz.


ORJİNAL ÜRÜN LİSANSI

Tüm ürünlerimiz Amerikadan ithaal ilgili markalara ait orjinal ürünlerdir. Ürünlerimizi aracı bir şirketten değil üreticisinden direkt kendi anlaşmalarımızla temin ediyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satın almış olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorun, görüş ve önerileriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

ne zaman kargolanır

Ne zaman kargolanır ?

Siparişleriniz resmi tatiller dışında en geç 1 ila 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.


 

Ek bilgi

Marka

USPCC

Kart Stoğu

Regular

Kaplama

Air Cushion

Üretici

USPCC

Yorumlar

Henüz bir yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun “Mirage Deck Sihirbazlık Destesi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz Yorumunuz
İsim İsim

İnstagram etiketlerinden fotoğraflar