İPTAL VE İADE KOŞULLARI

50iki.com üzerinden satın aldığınız ürünleri, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde 50iki.com'a başvurarak, aşağıda yer alan iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz. Eğer siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise bizim ile iletişim bölümünden iletişime geçerekt direkt iptal işlemi talep edebilirsiniz.

KOŞULLAR

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Ayrıca 50iki üzerindeki ürünlerin çoğu müşterileri profilimiz gereği koleksiyon amaçlı olarak kullanıldığından yeniden satılabilirliğine zarar vermemek amacıyla, ürünlerin kargo ambalajı dışındaki fabrikasyon mühürlü jelatinleri veya yapıştırıcılı mühürleri açılmamış olmalıdır.

  • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde iade işleminiz kabul edilmez.
  • Ticari sır ihtiva eden ürünlerin iadesi, satın alındıktan sonra mal ile satılan sır öğrenildiği için  ve bu sırrın iadesi teorik olarak mümkün olamayacağı için iadesi kabul edilmez. (Sihirbazlık numaraları sırları gibi.)

İade sebebinin nedeni 50iki kaynaklı bir kusur olması durumunda geri iade için kargo masrafı tarafımızdan karşılanır.