HAKKIMIZDA

50iki.com 15 Ekim 2019 tarihinde, siz çoğu Türkiye'de gelişmekte olan sihirbazlık ve cardistry sanatıyla ilgili değerli müşterilerimiz için piyasadaki boşluğu doldurmak ve en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti sağlayabilmek adına oyun kartları ve sihirbazlık numaraları gibi ürünleri bünyesinde barındırarak Türkiye'de ilkleri gerçekleştirerek faaliyete geçmiştir. Türkiye'de illüzyon sanatı gerek ilgili malzemelerin teminini gerçekleştirebilecek satıcıların bulunmaması, gerek bu ürünlerin pahalılığı ve de illüzyon sanatının doğası gereği olan gizliliği nedeniyle fazla gelişme gösterememiş, belli bir kitlenin içinde sıkışıp kalmıştır. Sihirbazlık her ne kadar çoğu kişi tarafından sanat olarak görülmese de bize göre gelmiş geçmiş en heyecan verici sanattır. Çünkü izleyici ile birebir etkileşim sonucunda izleyici sizin bir şekilde bir mucize gerçekleştiğini düşünür, afallar ve tamamen kandırılır. Artık tek merak ettiği şey sihirbazlığın etkisi sonucu kafasında oluşmuş bu meraka sebep olan şeyin nasıl olabildiğidir. İnsanları bu kadar etkileyebilen şey ancak sanat olabilir. Dünya kandırılmak ister ve 50iki ile artık dünyayı kandırmak sizler için çok daha kolay olacak.

"Çoğu sihirbaz için kartlar dünyadaki en harika şeydir. Bilinmeyen bir şey nedeniyle kartlar ellerimizde olduğunda çok özel bir hisle dolarız. Onlara dokunmak, tutmak, karıştırmak, tüm bu süreç neredeyse şiirseldir. Sihirbazlarla dolu bir odadaysanız ve yalnızca bir kişi kartlarla ilgili birşeyden bahsederse bir kaç saniye içerisinde herkes cebinden destelerini çıkarır. Bu his bence bugüne kadarki en muhteşem duygulardan biri."   David BLANE

hakkimizda

ÜSTÜN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Satış yapmış olduğumuz trendyol, hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi diğer tüm platformların hemen hemen hepsinde müşterilerimizden 10 tam puan alarak  değerlendirildik. Bizim için müşteri memnuniyeti en ön plandadır.

ÜRÜN KALİTESİ

Ürünlerimizin hepsi ilgili markasına ait orjinal ürünler olup ABD'den ithaal edilmektedir. Sitemizde görmüş olduğunuz markaların hemen hemen hepsiyle resmi dağıtıcılık anlaşmamız bulunmaktadır. Tüm platformlardaki %100 müşteri memnuniyetimiz ve yapılan ürün yorumları bunun kanıtıdır.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satın aldıktan sonra ve ya önce her türlü öneri, sorun ve ya sorunuz için bizim ile b.sengul@50iki.com adresinden veya diğer sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

50iki.com Türkiye'nin ilk ve en büyük online sihirbazlık ve oyun kartları mağazası olarak siz müşterilerimizin fikir, görüş ve önerilerinize daima açığız !